BLOG ANNA

Dobrý den !!! Jmenuji se Anna Maltseva a je mi 36 let. Rozhodl jsem se ti můj příběh. Příběh o tom, jak jsem bojoval s psoriázou. Není to snadné mluvit o tom ... lupénka je komplexní zdravotní problém , který má také estetický dopad. Životnost se může stát, když muka jsou nechutné skvrny a zarudnutí na kůži. Kromě svědění, otoky a odlupování. Mnozí také věří, že lupénka je nakažlivá. Takže kdo trpí psoriázou, téměř izolované od společnosti a nemůže žít normální život ...

Můj příběh začal asi před pěti lety. Jednou jsem byl ve sprše a cítil jsem strupy na kůži, kolem loketního kloubu. Lokty byli první místo ovlivněna zánětem. Tam byly růžové rány, tvrdá a obarví. Jsem se kosmetický krém na celé postižené oblasti. Myslel jsem, že to bylo jen trochu suchá kůže. Myslím, že jsem vždy postarat se o sebe, a já jsem vždy pečlivě vybrány kosmetiky a výrobků pro osobní péči, které používám. Nikdy jsem neměl alergie.

Tyto neobvyklé skvrny začaly růst asi tři týdny, a začal jsem se bát málo. Šel jsem hned na dermatologa. Po důkladné vyšetření a analýzu výsledků, byla diagnostikována - lupénku. Byl jsem velmi rozrušený! Můj lékař mi předepsal obvyklé prostředky - hormonální přípravky (masti, pleťové vody) a koupelny s mořskou solí a bylinkami. Léčba dal jen dočasné výsledky. Spoty ztratil barvu a další příznaky (svědění a zánětlivých reakcí), zmizely. Nicméně, když jsem přerušil léčbu, všechny mé problémy se objevil. Kromě toho, po hormonální léčbě, skvrny začaly růst rychleji. To vše trvalo asi dva a půl roku.Na konci, který byl vypracován I lupénka na obou rukou. Byl jsem šokován, když jsem viděl místo na nohou a hýždích! Málem jsem se zbláznil. Situace se zhoršila a já zpanikařil. Když jsem viděl komentáře ostatních lidí trpících lupénkou, byl jsem zmatený ještě víc. Někteří žili s touto nemocí od 15-20 let. Jiní žijí s tímto problémem celý život ...

I horečně hledal jakýkoliv výrobek v lékárnách proti lupénky, že bych pomoci. Krémy, kapky, spreje, všechno ... Zkoušel jsem i alternativní terapie, jako turistika v lázních, kde oni používali nějaký speciální nečistoty. Cítil jsem se trapně kvůli svému vzhledu, a to dělalo mi podrážděný, agresivní a přecitlivělý. A já nejsem predstavlyalu sami bez lupénky ...

Slyšel jsem od kamaráda o Psoridex . Dává přednost přírodní léčby, které neobsahují žádné "heavies", jako jsou například hormony. Po všech mých experimentů s drogami, netrvalo dlouho, aby mě přesvědčit, aby si ji koupili. Koupil jsem Psoridex hned na webové stránky výrobce, a začal jsem léčbu. Neměl jsem co ztratit, kromě času a nervů ... abych byl upřímný, po tolika neúspěšných pokusech najít lék, jsem neměl naději na pozitivní výsledek. Slova mého lékaře, že přírodní produkty jsou k ničemu, neustále točí v mé hlavě.

Po 10 dnech léčby Psoridex , najednou jsem si všiml, že jsem neměl téměř žádný pocit svědění a pálení. Někdy jsem úplně zapomněl, že mám lupenku ... Také vzhled mé kůže se změnila. Skvrny začaly mizet, a moje zánětlivé reakce chybí. Peeling se zastavil a moje kůže změkly znovu! Nemohl jsem tomu uvěřit! Jsem se Psoridex nová místa, a přestal růst, tak dlouho, dokud není zcela zmizel! Úspěšnost léčby Psoridex mě opravdu zasáhla, a nemohl jsem se dočkat, aby léčbu až do konce. O měsíc později, tam nebyla ani stopa psoriázy! Moje kůže se stal akoy stejný jako předtím. Neměl jsem žádné další skvrny na kůži, krusty nebo jiné příznaky lupénky. Nic!

Asi po třech měsících jsem byl plně obnoven. Nové body se neobjeví a ty staré se staly malé tmavá skvrna, která jen vidím. Postupem času se však, že jsou stále méně a méně, dokud nezmizí úplně. Teď používám Psoridex jako preventivní opatření, jednou za dva měsíce. Ale to není nutné. V každém případě, Psoridex nemá žádné kontraindikace ani vedlejší účinky, takže mohou být použity i po skončení léčby. Nedokážu popsat slovy, jak jsem šťastná! Upřímně řečeno, já chci, aby moje zkušenosti pomohou každému, kdo potřebuje léčbu, a začít nový život bez lupénky!

Teď chci s vámi podělit o informace o složení výrobku. Psoridex se skládá z 6 hlavní složky.

Butylovaný hydroxytoluen (BHT), vitamin C (askorbylpalmitát), geraniol, citronellol, eugenol. Tyto komponenty dezinfekci kůže a prevenci infekce ve vstupu do krevního řečiště. Regulují metabolické procesy v hlubších vrstvách pokožky, zlepšuje mikrocirkulaci a zpomalují proces stárnutí

Je důležité si uvědomit, že specifický vzorec Psoridex byl vyvinut speciálně pro tento produkt. Psoridex lze objednat pouze na internetových stránkách oficiálního výrobce! V opačném případě můžete objednat neoriginální výrobek, který může zhoršit stav vaší pokožky.

Psoridex speciální složení umožňuje jeho použití v jakékoli fázi a v jakékoliv formě onemocnění. Můžete také kombinovat s tradičními metodami léčby. Mimochodem, ani můj lékař byl překvapen Psoridex výsledky. Teď, já doporučuji jako primární léčbu lupénky.

Naštěstí moje zkušenost může pomoci obnovit. Budu rád zodpoví všechny vaše dotazy!

Komentáře

Kateřina

Díky za info! Zkusím to!

Daniela

Vďaka za info! Ďalej sa snažím! V mojom prípade, lupienka objavila pred 9 rokmi ... Snažil som sa toľko vecí !!! Prečo nie je môj doktor mi ponúkol tento produkt? On nové?

Anna

Tento produkt, Psoridex, skutočne nové. Možno, že doktor ešte nepočuli o tom.

Zuzana

Ano, je to opravdu důležité kupovat pouze originální Psoridex! Bohužel, jakmile jsem si koupil padělek, a můj stav se zhoršil! Tento produkt není k dispozici v lékárnách ...

Anna

Je důležité použít originální výrobek, neboť pouze zajišťuje účinnost. Psoridex obtížné najít v lékárně. To není produkován ve velkých množstvích, takže nejlepší možností je objednat z webu výrobce. Nejrychlejší a nejspolehlivější způsob, jak dostat Psoridex!

Peter

Anna, jsem vždy hledat takové produkty skeptický. Prostě si nemyslím, že směs ropy a "chemické" konzervantů může léčit lupénku! Možná jste neměli lupénku!

Anna

Peter, určil lékař, uznávaný a velmi spolehlivé. Šel jsem k lékaři, jakmile příznaky jsou si všiml jako první. Ale já dobře, že Psoridex pomohl mnoha lidem vědět, někteří trpí psoriázou po dobu více než 10 let.

Lenka

I já v raném stadiu nemoci. Já určitě snažit Psoridex! Nechci zhoršovat mou situaci.

Tomaš

Souhlasím s Annou! Psoridex může pomoci všem, bez ohledu na stádiu onemocnění. naučila jsem lekci. Dělám zbytečných postupů, po dobu 7 let. Po použití Psoridex , cítil jsem zlepšení měsíc! Radím vám, abyste zkusit!

Adelka

Musím říci, že léčba lupénky Psoridex mého manžela po dobu 2-3 měsíců. Jeho situace nebyla jednoduchá. Nemohl brát hormony a byl alergický na masti. Psoridex perfektní pro něj!

Anna

Děkujeme vám za sdílení s námi o své zkušenosti. Také jsem v depresi ... moje nemoc postupuje, a konvenční léčba nepomáhá.

Anna

Anna, nezoufejte! Všechno bude v pořádku! Domnívám se, že tento nástroj pomůže určitě!

Sascha

Mohu použít Psoridex, pokud máte alergii na mandle?

Anna

ВMěli byste promluvit se svým lékařem! Nevím o případech, kdy by Psoridex způsobit alergii.

Baruška

Jak to dělají tyto léky léčit tuto nemoc?

Anna

Tyto léky pomáhají tělu vyrovnat se s problémem. Regulující metabolické procesy v kůži, poskytují vitamíny a minerály, zlepšuje mikrocirkulaci a tak dále .. Obecně platí, že zlepšení zdraví.

Ivan

Zdá se, že je to opravdu dobrý produkt, budu se snažit! Svědění velké starosti moc!

Alžběta

Dobrý produkt! Přiznám se, že Psoridex mi pomohl, ale ne tak rychle, jak ve vašem případě. Samozřejmě, že jsem byl trpí psoriázou mnohem více času, asi 10 let. Jsem velmi znepokojen!

Roman

Moje léčba Psoridex trvala 6 měsíců. Je to jediný produkt, který postupně udělal můj život tak mnohem lepší. Všechny ostatní produkty, nedal stejné výsledky i po roce.

Barbora

Tento příběh mi pomohl zahájit léčbu, a nakonec budu znovu cítit dobře!

Jitka

Proč se i nadále používat Psoridex i po vyléčení? - Je to nutné? To může vytvořit závislost?

Anna

Samozřejmě, že ne! A ne, to nevytváří závislost. V mém případě jsem byl zasažen rozsáhlé plochy těla a já nechci zůstat stopy na svém těle.

Kristýna

Děkuji za váš příběh !!! Najednou jsem začal věřit, že mohu zbavit lupénky! Budu psát o mých zkušeností po použití Psoridex !

Pavel

Zažil jsem Psoridex v uplynulém roce. Moc se mi líbil jeho akci. Doporučuji ho všem.

Jeník

Moje matka používá tento lék po dobu jednoho měsíce. Nyní, velmi šťastný! Skvrny postupně zmizely.