Účastníčka Eurovízie schudla 40 kilogramov!

«Dokonca aj pri zlej dedičnosti možno schudnúť 40 kilogramov. Pocítila som to na vlastnej koži!» — Polina Gagarina.
Polina Gagarina
Speváčka Polina Gagarina. Pred a po chudnutí.

Polina Gagarina je jednou z najjagavejších mladých hviezd ruského šoubiznisu. Víťazka televízneho projektu «Fabrika hviezd - 2». Viacnásobná nositeľka ceny výročného festivalu «Pieseň roka», majiteľka ocenenia "MUZ-TV" v nominácii «Prelom roka». V poslednej dobe speváčka šokovala svojich fanúšikov, schudla 40 kg!
V exkluzívnom rozhovore pre náš časopis sa speváčka rozhodla podeliť sa o svoje tajomstvo.

– Polina, teraz vyzeráte jednoducho oslňujúco! Ale vždy to tak nebývalo, však?

– Za svoju statnosť a hlas vďačím svojej babičke. Bola to veľká žena s jasným hlasom. A keď sa pozriete na moje fotografie z mladosti, uvidíte skutočný Rungel. Ale Rungel s jasným hlasom. Vďaka hlasu som bola v šestnástich rokoch nominovaná do projektu "Fabrika hviezd-2», ktorý viedol Maks Fadejew, a tam som sa stala víťazkou.

Polina Gagarina
V mladosti nebola speváčka chudá (Foto: osobný archív)

– Polina, ale keď si porovnáme Vaše fotografie v 15 a 20 rokoch, už ste neboli žiadny rundel…

– Bola som okrúhla bobuľka (Smiech Bem.Red.). Po narodení Andreja som skutočne stučnela. Predtým som mala 10 nadbytočných kilogramov, no teraz som ich mala viac ako 30!

Polina Gagarina
Polina Gagarina pred narodením syna (Foto: osobný archív)

– Pokúšali ste sa samozrejme schudnúť?

– Och, čo všetko som ja nevyskúšala! Diéta podľa krvnej skupiny, bez sacharidov, delená strava, monodiéta, bielkovinová diéta, kefírová diéta, hladovanie, všetky druhy čajov na chudnutie. Skúsila som všetko!
Jediná vec, ktorú som odmietla, sú thajské tablety a podobné produkty: pred očami som mala príklady ľudí zo šoubiznisu, ktorí sú skutočne postihnutí týmito "zázračnými prostriedkami".

– A aké úspechy ste dosiahli?

– Ako sa hovorí v našej brandži šoubiznisu, neboli žiadne úspechy, ale len píšťalka. To znamená, že tam bolo veľa nepríjemností a hluku, ale žiadne výsledky. Najprv som samozrejme zhodila 4 alebo 5 kilogramov, ale neskôr sa bezpodmienečne vrátili, niekedy aj s prídavkom. A to bolo, samozrejme, veľmi problematické, pretože ak sa obmedzuješ v jedle, nenávidíš celé svoje okolie, a na konci – nulový výsledok...

Preto sú diéty jednoducho zlé a ja im už neverím. Žiadny nulový výsledok, ale dokonca negatívny výsledok. Snáď kvôli rastúcej tučnote alebo kvôli neustálej nervozite sme sa rozišli s mojím prvým manželom Petjom Kislowom. Škandály v našej rodine boli potom skutočne každý deň ...

Polina Gagarina
S prvým manželom, Pjotrom Kissilewom

– A fitness, fitness štúdio?

– Viete, fitness je dobré pre slobodné a zabezpečené ženy, ktoré nemusia premýšľať o peniazoch. Pre ne je všetko zaplatené. U mňa sú koncerty a hosťovania naplánované na najbližšie mesiace vopred. Mám záväzky voči producentom s nemalými sankciami. Ako riešiť fitness v takýchto podmienkach? Jednoducho nepristúpia na môj nabitý program!

Polina Gagarina

– Bohužiaľ, nie ste v tom sama...

– Áno, v takom tempe žijú milióny našich žien. Pre ne, rovnako ako pre mňa, je potrebný proces chudnutia, ktoré umožňuje žiť plnohodnotný život – teda byť manželkou, matkou a zamestnancom!

– Našli ste takýto proces?

– Áno, v tomto mi pomohol môj druhý manžel, Dima Iskhakow. Jedného dňa prišiel domov, dal mi žltý flakón a povedal: «Zober, schudni».

– A bolo to dostatočné na schudnutie o 40 kilogramov?!

– Predstavte si! Prostriedok, ktorý mi dal Dima, bol veľmi účinný!

– A aký to bol prípravok? Odhaľte Vaše tajomstvo!

– Bol to sprej na spaľovanie tukov Slimmer Spray, Slimmer Spray, ktorý sa vyrába s licenciou známej švajčiarskej spoločnosti Hofmann L.R., ktorá sa špecializuje na prostriedky na chudnutie. K jej prírodným produktom (v Európe je teraz s tým veľmi striktná) patria: výťažky z manga, bobule palmy Acai, Goji, Garcinia cambogia a zelenej kávy * (pozri produkty).
Ale snáď hlavnou zložkou spreja na chudnutie je L-karnitín. Je používaný športovcami v priebehu osušovania, a jeho účinnosť v boji s tukmi je nepopierateľná. Znižuje hladinu cholesterolu v krvi a prispieva ku zvýšenej výmene tuku.

Polina Gagarina
S manželom, Dmitrijom Iskhakowom

– Skutočne ste schudli pomocou nejakého spreja na chudnutie? S čím sa spája taký účinok?

– Smrteľne vážne, s výnimkou spreja som nepoužívala nič iné! (Smiech). Použitie prípravku Slimmer Spray napomáha aktívnemu výkonu žalúdočnej šťavy, z toho dôvodu tráviaci systém začne pracovať intenzívnejšie. Tak prebieha aktívna stimulácia metabolických procesov. Teda organizmus sa mení na prístroj na spracovanie tuku! Nepoznám všetky fyziologické detaily, pre mňa je dôležité, že som tým začala chudnúť, a podrobnosti možno spoznať na internetovej stránke výrobcu.

Slimmer Spray
Slimmer Spray

– Podľa inštrukcií je potrebné aplikovať prípravok strieknutím po jedle! Takže by bolo pritom žiaduce, nejesť pečivo pred spaním.

Asi nebudete veriť, ale DOSLOVA PO TROCH dňoch začala hmotnosť klesať. Cítila som sa oveľa ľahšie, pocit ťažoby po jedle sa vytratil a podľa oblečenia bolo zrejmé, že centimetre idú preč! Skočila som na váhu, a tam – o 5kg menej! Neverila som vlastným očiam! A to v čase, keď som začala hosťovania na propagáciu môjho nového CD. A práve na hosťovaniach človek najviac priberá - nepravidelná strava, neustále premiestňovanie, čo podporuje chuť do jedla!

Polina Gagarina
Polina Gagarina

– Znamená to, že váha išla dole už za tri dni?

– Áno. Neskôr ešte rázne zmizli 3 kg. Bola som unesená, a to doslova! Taký skvelý dojem, že tento sprej prenikol do môjho tela a rozpustil nadbytočné kilogramy. Zdalo sa mi, že každé ráno bol môj odraz v zrkadle neustále menší!

– Teda, koľko kilogramov ste zhodili?

– V priemere som každý týždeň schudla 4-5 kg! Problémy s garderóbou začali už po jednom mesiaci. Môjmu návrhárovi, a som mu za to veľmi vďačná, sa nejako podarilo zareagovať operatívne a včas na moje zmenšujúce sa veľkosti a ušiť mi koncertné šaty a odevy. Celkovo som za 2 mesiace zhodila viac ako 40 kg! A bolo to najjednoduchšie a najrýchlejšie chudnutie v mojom živote!

Polina Gagarina
Polina Gagarina

– Chceli by ste našim čitateľom niečo zaželať?

– Najskôr dám svoju radu. Slimmer Spray je prípravok na chudnutie novej generácie. Nie je iba zmes rôznych látok. Sú to látky, ktoré boli extrahované z rastlín zvláštnym procesom a zvláštnym procesom boli aj zmiešané. Preto pozor na falšovanie! Je dôležité kupovať Slimmer Spray u certifikovaného dodávateľa, ktorý prešiel všetkými testami v Roskomnadsore. Ja vždy kupujem na oficiálnej stránke výrobcu. Je to 100% záruka, že ide o účinný prostriedok, a nie o hocijaký výživový doplnok.

A chcem popriať každému, aby našiel sám seba a vytrhol sa z tohto strašného zajatia nadváhy! Všetko sa Vám podarí, hlavné je veriť! Najlepšou odmenou je nový pocit zo seba samého, to je radosť zo svojho obrazu v zrkadle. Spokojnosť so sebou samým - dokážeš, vyhral si!

Veľmi dúfam, že niekomu bude moja skúsenosť užitočná a bude motiváciou k dosiahnutiu cieľa! Úprimne želám všetkým úspech v chudnutí!

Moskva, 2015.

«Голос. Дети»: мальчику, упавшему в обморок на сцене, улыбнулась удача Hlas. Deti: Chlapec, ktorý omdlel na scéne, dosiahol úspech Видео: как Алсу записывала главную песню к фильму «Золушка» Video: ako Alsu napísala hlavnú pieseň
Komentár:
Napísať komentár
Аватар
Už v predaji