autor

Blog Terezy Pelánové

Tereza Pelánová odhalila tajemství sněhobílého úsměvu

12:53 UPDATED 16:20
social icons

Červená pomáda - znaková pro televizní moderátorku Terezu Pelánovou. Všichni si pamatujeme na její přísný, ale poměrně výrazný make-up, se kterým postrach všech restauratérů Česka se objevovala na kuchyních četných veřejných stravovacích zařízeních.

foto-autor

"Někdo si myslí, že krása ženy spočívá v make-up na obličeji a módním oblečení. Beze sporu, make-up hraje jednu z klíčových rolí v obraze. Ale přesto se přikláním k názoru, že pravě úsměv dokáže odhalit nejen vnější ale také vnitřní ženskou přitažlivost. Proto jsem pravidelně navštěvuji stomatologa. Jednou mi navrhl dobrý prostředek na bělení zubů - bělící zubní pasta Denta Black –sdělila Blesk.cz Tereza Pelánová.

Taky moderátorka pověděla, že s Denta Black její zuby staly bělejší o 5 tónů.

" Víte, po použití Denta Black jsem začala navštěvovat mnohem méně stomatologa. Další výhodou domácího bělícího komplexu je to, že velmi pečlivě zpracovává zuby bez poškození zubní skloviny. Byla jsem tím velmi potěšena. Denta Black stala pro mě skutečným přínosem. Procedura bělení s její pomocí netrvala déle než 5 minut denně. Souhlaste se, že to je velmi pohodlně, zejména s ohledem na můj přeplněný program. Mimochodem, bělící zubní pasta Denta Black - je ideální varianta pro citlivé zuby"- pověděla nám Tereza.

Televizní moderátorka poznamenala, že první účinek použití této pasty uviděla o několik dní později. Dosáhnout maximálního výsledku se podařilo pomocí celého kurzu bělení. Tereze Pelánové to trvalo 20 dní. Souhlaste se, pro dosažení takového výsledku obvykle je třeba navštěvovat nákladné kliniky a utrácet spoustu peněz na stomatologické procedury. Zde výsledky nenechaly na sebe dlouho čekat. Můžete se přesvědčit při pouhém pohledu na Terezku! Okouzlující úsměv jen přidává obrazu televizní moderátorky ještě více působivosti a nádhery!

Rovněž Tereza Pelánová sdělila Blesk.cz cz odkaz na webové stránky kde si můžete koupit Denta Black.

foto-product Přejít na web
Komentáře
Lenka (Olomouc)
- 14:30

Děkuji mnohokrát za článek, už jsem nevěděla, co mám dělat. Nikdy jsem neměla bělostné zuby. Denta Black stala pro mě skutečnou spásou. Protože jsem neměla 4000 Kč na bělení zubů u stomatologa. Je to prostě úžasná pasta!!!!!!) Jenom mrkněte na výsledek) foto-teeth

Krystyna Brzobohatá (Příbram)
- 14:39

Denta Black jsem si koupila pro svého manžele. Je těžký kuřák. Nijak nemohl přestat s tím. Tak jsem si koupila pro něho pastu. A víte co, za týden zuby byly tak bílé, že jsem prostě v šoku!!! Podívejte se! foto-teeth

Anna Feňová (Brno)
- 14:30

Nevím, jak všichni, ale já vybělila zuby pomocí sody. Levně a působivě. Vyhodit 2000 Kč nemám chuť!

Gabriela (Plzeň)
- 14:30

Vždyť soda ničí zubní sklovinu, ještě i dásně poškozuje?! Leč to je alkálie. A Denta Black pečlivě bělí zoubky. Doporučil mi pastu můj stomatolog. Řekl, i když o něco dražší, ale účinek trvá mnohem déle!

Jarmila (České Budějovice)
- 14:30

Souhlasím s předchozím příspěvkem. Fakt někdo stále používá tyto starobylé metody. Není vám líto zuby? Osobně jsem navštěvovala dvakrát ročně stomatologa pro bělicí procedury. Pak to stalo nákladně, a jsem se rozhodla objednat si pastu Denta Black na bělení. Tak účinek není horší než po návštěvě stomatologa. Minuly pouze 5 dní po vybělení, a kouknete na mé zoubky) foto-teeth

Hana Trojanová (Karlovy Vary)
- 14:30

Obdržela jsem Denta Black velmi rychle. Do Karlových Varů dorazil balík za 2 dní. Dneska budu testovat)))

Blanka (Praha)
- 14:30

Napište bezpodmínečně o výsledku po použití. Velmi zajímavě. Chtěla bych vybělit zuby před absolventskou večírkem.

Hana Trojanová (Karlovy Vary)
- 14:30

Dobře, zítra napíšu)

Jiří (Pardubice)
- 14:30

Manželka velice na mě naléhala kvůli žlutému povlaku na zubech, že byl nucen si koupit tuto pastu... Sakra, nechtěl jsem jít do zubaře. Bojím se jich už od dětství. A na internetu jsem narazil na Denta Black a se rozhodl to zkusit. Jsem velmi spokojený s výsledkem. Odstranil jsem všechen povlak za pouhých 7 dní! foto-teeth

Věra Milčická (Bratislava)
- 14:30

I když jsem ze Slovenska, ale zde se také prodává tato pasta, je velmi efektivní, používám je 2 roky. Má sestra pracuje v Americe. Takže ona mi dodávala Denta Black. Je škoda, že pasta tak pozdě dorazila na domácí trh.

Přejít na web